Nasza historia poznaj jak to sie zaczęło

Zajazd Góra św. Anny położony jest w „Krainie św. Anny” i znajduje się w centrum Parku Krajobrazowego Góry św. Anny. Został wybudowany w 1977 r., i swoją oryginalną architekturą przypomina „góralskie zabudowy”. W roku 2017 budynek został zmodernizowany, zachowując jednocześnie niepowtarzalny charakter.

Zajazd w powszechnej opinii jest „reliktem PRL-u”, choć po modernizacji stał się obiektem zainteresowań turystów. Położenie Zajazdu tuż przy „Geoparku”, na malowniczym południowym zboczu góry, sprawia, że miejsce to staje się niepowtarzalne i wyjątkowe. Drewniane wnętrze z kominkiem, dach kryty gontem, przytulne pokoje na poddaszu, czynią z tego obiektu oazę spokoju. Posiadamy część restauracyjną do 100 osób, salkę konferencyjno-biznesową do 35 osób, a także część noclegową z pokojami jedno, oraz dwu-osobowymi i apartamentem.

W pobliżu Bazylika Św. Anny z kalwarią, Amfiteatr oraz Pomnik Czynu Powstańczego i Muzeum. Piękne miejsca turystyczno-spacerowe. Niektórzy bioenergoterapeuci twierdzą, że kilkadziesiąt metrów od tego obiektu, znajduje się jedno z nielicznych miejsc w Polsce, pulsujące dziwną energią pozytywnie wpływającą na ludzki organizm – tzw. „czakram ziemi”. Zapraszamy w to wyjątkowe miejsce, zapraszamy na Górę św. Anny.